best admission essay writing service essay writing on friendship the gift of the magi essay homework helpers times tables for school example research paper thesis statement
Зображення користувача ogslavko.

Славко Олена Геннадіївна

Биография: 

Лауреат премії Президента України для молодих учених. Кандидат технічних наук.

Закінчила факультет електроніки та комп’ютерної інженерії Кременчуцького державного університету в 2008 році, факультет економіки Кременчуцького державного університету (2010 р.), аспірантуру при Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського (2011 р.).

Кандидат технічних наук зі спеціальності 05.13.06 – Інформаційні технології (2012 р.). Доцент кафедри комп’ютерних та інформаційних систем Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (2015 р.). Лауреат премії Президента України для молодих учених (2017 р.).

Має 80 наукових публікацій у фахових виданнях та збірках тез міжнародних і всеукраїнських конференцій (з них 2 публікації входять до науково-метричної бази SCOPUS) і більше 20 науково-методичних публікацій. Проходила стажування в рамках програми МОН України в Інституті динаміки і коливань Технічного університету м. Брауншвайг (Німеччина), стипендіантка DAAD (2009 р.). В 2014 році проходила стажування в коледжі Ампква, м. Роузбург, штат Орегон, США (програма «Відкритий світ» центра лідерства при Бібліотеці Конгресу США і Американских рад з міжнародної освіти).

З 2016 по 2018 роки працювала тестувальником програмного забезпечення (QA) в GridinSoft LLC. З 2018 року працює тестувальником (QA) у відділі вірусної аналітики в ROMAD Systems.

 

Коло наукових інтересів: моделювання та ідентифікації процесів передачі мережних даних в умовах параметричної невизначеності та нестаціонарності, Quality of Service, NGN-мережі.

 

Основні дисципліни, що викладаються:

- інженерія програмного забезпечення,

- комп’ютерні системи,

- обчислювальна техніка,

- паралельні та розподілені обчислення,

- технології критичної програмної інженерії,

- прикладне програмування в комп’ютерних мережах.