Грант для студентів - соціальна програма Scholarship

Соціальна програма Scholarship – твій шанс на успішне майбутнє!

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні отримати вищу освіту та організував конкурс на отримання гранту загальною сумою у 16 тисяч гривень.

Отримати кошти на оплату навчання у ВНЗ може кожен студент чи абітурієнт, майбутня професія не має значення.

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

Запрошуємо викладачів та студентів взяти участь у  Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції "Актуальні проблеми і перспективи інноваційного розвитку економіки та техніки в умовах інтеграції України в Європейський науково-виробничий простір", що відбудеться 14-15 травня 2019 року.

Олімпіада “Комп’ютерні системи та мережі”

Олімпіада проводиться за підтримки

День Відкритих Дверей

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Михайла Остроградського запрошує абітурієнтів та їх батьків на День Відкритих Дверей, який відбудеться 25 березня 2017 року 0 10.00 за адресою: м.Кременчук, бульвар Пушкіна, 3, корпус №5, фойє.

Кафедра КІС здійснює прийом на спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія". Для абітурієнтів, які отримали середню освіту необхідно скласти ЗНО з таких предметів:

1) Українська мова і література (вага 30%, результати ЗНО 100 балів);

2) Математика(вага 30%, результати ЗНО 100 балів);

3) За вибором абітурієнта з переліку :

Відкриття Code Club Ua на базі лабораторії RiverLab

Сьогодні на базі лабораторії RiverLab в КрНУ ім.

Пройшла IV всеукраїнська наукова конференція «Математичне моделювання та математична фізика»

3–5 жовтня 2016 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського пройшла IV Всеукраїнська наукова конференція «Математичне моделювання та математична фізика», присвячена 215-й річниці з дня народження Михайловича Васильовича Остроградського.

Відкриття нової лабораторії кафедри

IT-компанія Riversoft і кафедра комп’ютерних та інформаційних систем (КІС) на чолі з Луговим Анатолієм Васильовичем відтепер стають офіційними партнерами на шляху до розвитку сфери інформаційних технологій міста Кременчука. Головною метою партнерства є покращення інфраструктури та розширення можливостей для більш повноцінного та якісного навчання молодих IT-спеціалістів.

ІV Всекураїнська конференція "Математичне моделювання та математична фізика"

4 жовтня 2016 р в КрНУ на базі кафедри КІС відбудеться ІV Всекураїнська конференція "Математичне моделювання та математична фізика", присвячена 215-й річниці з дня народження Михайла Васильовича Остроградського (Посвідчення УкрІНТЕІ про реєстрацію № 191 від 30.03.2016 р.).

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IV Всеукраїнської наукової конференції «Математичне моделювання та математична фізика»

Запрошуємо Вас

взяти участь у роботі

IV Всеукраїнської наукової конференції