День Відкритих Дверей

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Михайла Остроградського запрошує абітурієнтів та їх батьків на День Відкритих Дверей, який відбудеться 25 березня 2017 року 0 10.00 за адресою: м.Кременчук, бульвар Пушкіна, 3, корпус №5, фойє.

Кафедра КІС здійснює прийом на спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія". Для абітурієнтів, які отримали середню освіту необхідно скласти ЗНО з таких предметів:

1) Українська мова і література (вага 30%, результати ЗНО 100 балів);

2) Математика(вага 30%, результати ЗНО 100 балів);

3) За вибором абітурієнта з переліку :

Відкриття Code Club Ua на базі лабораторії RiverLab

Сьогодні на базі лабораторії RiverLab в КрНУ ім.

Пройшла IV всеукраїнська наукова конференція «Математичне моделювання та математична фізика»

3–5 жовтня 2016 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського пройшла IV Всеукраїнська наукова конференція «Математичне моделювання та математична фізика», присвячена 215-й річниці з дня народження Михайловича Васильовича Остроградського.

Відкриття нової лабораторії кафедри

IT-компанія Riversoft і кафедра комп’ютерних та інформаційних систем (КІС) на чолі з Луговим Анатолієм Васильовичем відтепер стають офіційними партнерами на шляху до розвитку сфери інформаційних технологій міста Кременчука. Головною метою партнерства є покращення інфраструктури та розширення можливостей для більш повноцінного та якісного навчання молодих IT-спеціалістів.

ІV Всекураїнська конференція "Математичне моделювання та математична фізика"

4 жовтня 2016 р в КрНУ на базі кафедри КІС відбудеться ІV Всекураїнська конференція "Математичне моделювання та математична фізика", присвячена 215-й річниці з дня народження Михайла Васильовича Остроградського (Посвідчення УкрІНТЕІ про реєстрацію № 191 від 30.03.2016 р.).

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IV Всеукраїнської наукової конференції «Математичне моделювання та математична фізика»

Запрошуємо Вас

взяти участь у роботі

IV Всеукраїнської наукової конференції

«Математичне моделювання та

математична фізика»

Мета конференції:

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі ХХIІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених КрНУ імені Михайла Остроградського „Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства”

Мета конференції:

25 червня пройде захист дипломних робіт.

25 червня пройде захист дипломних робіт. Голова комісії Лукашенко В.. Склад комісії: Луговой А., Сидоренко В. , Гученко М.

Кафедра бажає всім дипломникам успішного захисту.

ХХIІ Міжнародна науково-практична конференція

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі ХХIІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених КрНУ імені Михайла Остроградського „Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства”

Мета конференції:

― залучення студентства до наукової діяльності;

― обмін досвідом та ідеями між молодими вченими, які представляють різні наукові школи;

― стимулювання творчої діяльності молодих науковців;

― ознайомлення молоді з результатами останніх досліджень та інноваційними тенденціями в науці.

Захист дипломних робіт магістрів

24 лютого пройде захист у магістрів. Головою комісії призначено Лукашенко В.В. (НАУ).

Склад комісії: Луговой А.В., Сидоренко В.М. Гученко М.І.

До захисту допущено 5 магістрів. Кафедра КІС бажає вдалого захисту та успіхів.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новость