Результати особистого заліку ІІ туру олімпіади "Комп'ютерні системи та мережі" зі спеціальності «Комп’ютерна інженерія»

Олімпіада з Комп'ютерних систем та мереж

До уваги студентів.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 р. № 1572 “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році” у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського на базі кафедри «Комп’ютерних та інформаційних систем» 11-14 квітня 2018 р. буде проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади “Комп’ютерні системи та мережі”

День Відкритих Дверей

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Михайла Остроградського запрошує абітурієнтів та їх батьків на День Відкритих Дверей, який відбудеться 25 березня 2017 року 0 10.00 за адресою: м.Кременчук, бульвар Пушкіна, 3, корпус №5, фойє.

Кафедра КІС здійснює прийом на спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія". Для абітурієнтів, які отримали середню освіту необхідно скласти ЗНО з таких предметів:

1) Українська мова і література (вага 30%, результати ЗНО 100 балів);

2) Математика(вага 30%, результати ЗНО 100 балів);

3) За вибором абітурієнта з переліку :

Відкриття Code Club Ua на базі лабораторії RiverLab

Сьогодні на базі лабораторії RiverLab в КрНУ ім.

Пройшла IV всеукраїнська наукова конференція «Математичне моделювання та математична фізика»

3–5 жовтня 2016 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського пройшла IV Всеукраїнська наукова конференція «Математичне моделювання та математична фізика», присвячена 215-й річниці з дня народження Михайловича Васильовича Остроградського.

Відкриття нової лабораторії кафедри

IT-компанія Riversoft і кафедра комп’ютерних та інформаційних систем (КІС) на чолі з Луговим Анатолієм Васильовичем відтепер стають офіційними партнерами на шляху до розвитку сфери інформаційних технологій міста Кременчука. Головною метою партнерства є покращення інфраструктури та розширення можливостей для більш повноцінного та якісного навчання молодих IT-спеціалістів.

ІV Всекураїнська конференція "Математичне моделювання та математична фізика"

4 жовтня 2016 р в КрНУ на базі кафедри КІС відбудеться ІV Всекураїнська конференція "Математичне моделювання та математична фізика", присвячена 215-й річниці з дня народження Михайла Васильовича Остроградського (Посвідчення УкрІНТЕІ про реєстрацію № 191 від 30.03.2016 р.).

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IV Всеукраїнської наукової конференції «Математичне моделювання та математична фізика»

Запрошуємо Вас

взяти участь у роботі

IV Всеукраїнської наукової конференції

«Математичне моделювання та

математична фізика»

Мета конференції:

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі ХХIІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених КрНУ імені Михайла Остроградського „Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства”

Мета конференції:

25 червня пройде захист дипломних робіт.

25 червня пройде захист дипломних робіт. Голова комісії Лукашенко В.. Склад комісії: Луговой А., Сидоренко В. , Гученко М.

Кафедра бажає всім дипломникам успішного захисту.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новость