Вступ на бакалаврат

На навчання для здобуття ступеня бакалавра Університет приймає осіб з повною загальною середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань з урахуванням середнього балу документа про повну загальну середню освіту та балу за особливі успіхи (призери IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів).

У 2021 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів 2019 - 2021 років з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

Вступники можуть подати до п'яти заяв на місця державного замовлення на відкриті конкурсні пропозиції. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних або юридичних осіб не обмежується.

Інформація щодо переліку конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО (cпеціальність 123 Комп’ютерна інженерія):

Бюджетна конкурсна пропозиція
1.    Українська мова
2.    Математика
3.    Історія України або іноземна мова або біологія або географія або фізика або хімія

Небюджетна конкурсна пропозиція
1.    Українська мова
2.    Іноземна мова
3.    Історія України або математика або біологія або географія або фізика або хімія