Матеріально-технічна база

№ ауд.

НАЗВА

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ОПИС ОБЛАДНАННЯ

2401

Лабораторія інженерії даних

Встановлено сервер баз даних, змонтована локальна комп`ютерна мережа на 8 персональних комп`ютерів. Виконано підключення ПК лабораторії до навчальної ЛОМ кафедри та мережі Internet.На робочих станціях встановлені операційні системи Linux та MS Windows 7. Встановлено мультимедійний проектор.

2403

Лабораторія програмування

Встановлено Web-сервер, змонтована локальна комп`ютерна мережа на 8 персональних комп`ютерів. Виконано підключення ПК лабораторії до навчальної ЛОМ кафедри та мережі Internet. На робочих станціях встановлені операційні системи Linux та MS Windows 7.

2504

2505

Лабораторія комп`ютерних систем та мереж

2504: Змонтована локальна комп`ютерна мережа на 8 персональних комп`ютерів. Лабораторія обладнана комутатором із швидкістю передачі 100 Мбіт. Виконано підключення до навчальної ЛОМ кафедри і мережі Internet. Змонтовано два лабораторних стенди: 1) стенд для симуляції роботи автоматичної стоянки автотранспорту з можливістю програмування мікроконтролерів; 2) стенд для проектування комп’ютерних мереж загального призначення.

2505: Змонтована локальна комп`ютерна мережа на 8 персональних комп`ютерів з виділеним сервером. Лабораторія обладнана HUBом із швидкістю передачі 100 Мбіт. Виконано підключення ПК лабораторії до навчальної ЛОМ кафедри. Встановлено мультимедійний проектор.

2301

RiverLab

Кабінет курсового та дипломного проектування

Змонтована локальна комп`ютерна мережа на 8 персональних комп`ютерів. На робочих станціях встановлено операційну систему MS Windows 7. Виконано підключення ПК лабораторії до навчальної ЛОМ кафедри та мережі Internet. Встановлено магнітно-маркерну дошку та мультимедійний проектор.

1122

Офіс цифрових компетенцій

Змонтована локальна комп`ютерна мережа на 12 персональних комп`ютерів. На робочих станціях встановлено операційну систему MS Windows 7. Виконано підключення ПК лабораторії до мережі університету та мережі Internet. Встановлено магнітно-маркерну дошку та мультимедійний проектор.