Матеріально-технічна база

НАЗВА

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ОПИС ОБЛАДНАННЯ

Лабораторія інженерії даних

Встановлено сервер баз даних, змонтована локальна комп`ютерна мережа на 8 персональних комп`ютерів. Виконано підключення ПК лабораторії до навчальної ЛОМ кафедри та мережі Internet.На робочих станціях встановлені операційні системи Linux та MS Windows 7. Встановлено мультимедійний проектор.

Лабораторія програмування

Встановлено Web-сервер, змонтована локальна комп`ютерна мережа на 8 персональних комп`ютерів. Виконано підключення ПК лабораторії до навчальної ЛОМ кафедри та мережі Internet. На робочих станціях встановлені операційні системи Linux та MS Windows 7.

Лабораторія комп`ютерних систем та мереж

2504: Змонтована локальна комп`ютерна мережа на 8 персональних комп`ютерів. Лабораторія обладнана комутатором із швидкістю передачі 100 Мбіт. Виконано підключення до навчальної ЛОМ кафедри і мережі Internet. Змонтовано два лабораторних стенди: 1) стенд для симуляції роботи автоматичної стоянки автотранспорту з можливістю програмування мікроконтролерів; 2) стенд для проектування комп’ютерних мереж загального призначення.

2505: Змонтована локальна комп`ютерна мережа на 8 персональних комп`ютерів з виділеним сервером. Лабораторія обладнана HUBом із швидкістю передачі 100 Мбіт. Виконано підключення ПК лабораторії до навчальної ЛОМ кафедри. Встановлено мультимедійний проектор.

RiverLab

Кабінет курсового та дипломного проектування

Змонтована локальна комп`ютерна мережа на 8 персональних комп`ютерів. На робочих станціях встановлено операційну систему MS Windows 7. Виконано підключення ПК лабораторії до навчальної ЛОМ кафедри та мережі Internet. Встановлено магнітно-маркерну дошку та мультимедійний проектор.

Офіс цифрових компетенцій

Змонтована локальна комп`ютерна мережа на 12 персональних комп`ютерів. На робочих станціях встановлено операційну систему MS Windows 7. Виконано підключення ПК лабораторії до мережі університету та мережі Internet. Встановлено магнітно-маркерну дошку та мультимедійний проектор.