18-20 квітня в Університеті відбудеться ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 23.01.2013 р. №46 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2012/2013 н.р.» Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського є базовим вищим навчальним закладом, де буде проведено ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Олімпіада відбудеться 18-20 квітня 2013 р. Для участі в олімпіаді від кожного вищого навчального закладу запрошуються переможці І етапу олімпіади (не більше трьох студентів від навчального закладу). До 1 березня 2013 р. необхідно надіслати на адресу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського заявку на участь у ІІ турі олімпіади, анкету відповідального за проведення олімпіади у навчальному закладі, в якій необхідно повідомити про потребу в бронюванні місць в готелі або гуртожитку, та анкети учасників олімпіади (додаток 2 до Положення про Всеукраїнську олімпіаду). Більш детальна інформація про умови проведення ІІ етапу олімпіади міститься в інформаційному листку, що додається. Просимо завчасно повідомити оргкомітет олімпіади про дату та час прибуття учасників олімпіади за телефоном (05366) 3-10-15, (096) 179-58-15 - кафедра економіки або електронною поштою kafecon-krnu@yandex.ru.

Додати новий коментар