Результати особистого заліку ІІ туру олімпіади "Комп'ютерні системи та мережі" зі спеціальності «Комп’ютерна інженерія»

Результати особистого заліку ІІ туру олімпіади "Комп'ютерні системи та мережі" зі спеціальності «Комп’ютерна інженерія»

Місце проведення: Кременчуцький національний університет

ім. Михайла Остроградського

 

 

Прізвище , імя по-батькові

Бал

Місце

1

Бабич Марк Олегович

60

1

2

Карабаш Євгеній Олександрович

51

2

3

Наумчук Максим Миколайович

49

2

4

Трубай Андрій Юрійович

47

3

5

Козачков Владислав Георгійович

46

3

6

Ілюшик Роман Сергійович

46

3

7

Гладир Антон Андрійович

41,5

4

8

Залюбовська Юлія Олександрівна

41

5

9

Якубчук Вадим Олександрович

39

6

10

Ступка Богдан Анатолійович

39

7

11

Сердечний Віталій Сергійович

38

8

12

Гедеон Томас Степанович

37,5

9

13

Буцій Роман Андрійович

34

10

14

Маймескул Валентин Володимирович

33

11

15

Сидоренко Олександр Олексійович

31

12

16

Бєлєвцов Станіслав Станіславович

31

13

17

Кузьменко Андрій Олександрович

31

14

18

Колотій Сергій Артемович

28

15

19

Боярський Дмитро Олександрович

27

16

20

Повханич Оксана Павлівна

27

17

21

Бойко Олександр Володимирович

26

18

22

Іщук Альона Олегівна

25

19

23

Загоруйко Іван Валерійович

24

20

24

Потапов Сергій Олександрович

23

21

25

Донцова Олена Євгенівна

23

22

26

Шандиба Марина Володимирівна

22

23

27

Демянчук Павло Сергійович

21

24

28

Пилипенко Олександр Сергійович

21

25

29

Новіченко Анатолій Сергійович

20

26

30

Пайда Анна-Марія Вікторівна

20

27

31

Стенякін Іван Андрійович

19

28

32

Заєць Євген Миколайович

19

29

33

Лисенко Олександр Володимирович

19

30

34

Лучко Артем Павлович

19

31

35

Орел Юрій Андрійович

17

32

36

Мазур Денис Сергійович

17

33

37

Сафронов Кирило Едуардович

17

34

38

Волоський Володимир Петрович

17

35

39

Сергієнко Кирило Вікторович

16

36

40

Федоров Анатолій Олександрович

15,5

37

41

Лотиш Ярослав Сергійович

15

38

42

Нагорнюк Андрій Ігорович

14

39

43

Бондарчук Вікторія Володимирівна

14

40

44

Поляков Антон Олександрович

9

41

Голова журі В.М.Сидоренко

 

Додати новий коментар