І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади

Кафедра Комп’ютерних та інформаційних систем проводить І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Комп’ютерні системи та мережі».

Запрошуємо всіх бажаючих, студентів 1-4 курсів! Щоб прийняти участь заповніть реєстраційну форму онлайн http://goo.gl/forms/13egh7im1y чи подайте свої дані секретарю каф. КІС (ауд. 2414) до 15-00 13.02.2015 р. відповідно до наступної форми

П.І.Б.

Шифр групи

Курс навчання

Онлайн реєстрація буде закрита о 18-00 14.02.2015 р.

І-й тур буде проведено 16.02.2015 в ауд. 2401 початок о 13-30. До переліку тестових завдань включено задачі та тести з наступних профільних дисциплін: «Комп’ютерні системи» (системи числення, робота з процесорами та кешем), «Комп’ютерні мережі» (розрахунок ЛОМ, ІР адресація, модель OSI, протоколи передачі даних), «Організація баз даних» (SQL запити, нормалізація БД), «Системи керування базами даних» (адміністрування СКБД), «Комп’ютерна логіка» (булева алгебра, побудова цифрових автоматів).

Для підтвердження особи учасника при собі необхідно мати паспорт та студентський квиток

Додати новий коментар