Новорічні програми від студентів для старих та малих

Вже декілька років поспіль студенти нашого університету вітають дітей з Кременчуцької школи-інтернату ім. А.С.Макаренка з Новорічними святами. Цьго року творчими силами  Арт-клубу «Студент» також було підготовлено святкову програму і подарунки для дітей. І 22.12 до актової зали інтернату завітали Дід Мороз і Снігуронька із загадками та іграми, танцюристи та вокалісти наших Народних колективів «На межі поміж» і «Домінанта», веселі гноми, яких «виростив» театр-студія «Лілея» майже годину створювали гарний настрій дітям, водили з ними хороводи і роздавали цукерки.

А 25.12 майже у тому ж складі своїми творчими доробками студенти внесли радістну нотку у настрій літніх людей-ветеранів, що перебувають на оздоровленні в Кременчуцькому госпіталі для ветеранів. Наші студенти із захватом не тільки самі співали пісень, а і активно шукали талановитих глядачів, які охоче підспівували. Заохочували і старих і малих відгадувати загадки і грати в ігри, тому і заслужили гарячі оплески.