Переваги навчання на кафедрі

Інформатизація всіх сфер діяльності людини і суспільства, створення і використання програмного забезпечення, проведення теоретичних іекспериментальних досліджень у галузі математики, інформатики, програмування та обчислювальної техніки, проектування, експлуатація і сервісне обслуговування комп'ютерних систем та мереж, виробництво ЕОМ та іншого обладнання для обробки інформації, створення системного програмного забезпечення, робота з базами даних, розрахунок, конструювання, діагностика і ремонт електронного устаткування, у тому числі біотехнічних та медичних апаратів і систем, побутової радіоелектронної апаратури, банківських апаратів та систем захисту об'єктів та інформації, з інформаційних систем та технологій, а також у галузі автоматизації виробничих систем.

На поточний час факультет є одним з найпотужніших в університеті, де навчаються близько 700 студентів денної форми, які готуються за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст, магістр. На кожній кафедрі здійснюється підготовка аспірантів, проходили підготовку докторанти. Отже забезпечується наскрізна підготовка фахівців всіх рівнів за трьома напрямами: Комп`ютерна інженерія, Радіоелектронні апарати та Інформатика.

Науковці кафедр успішно проводять дослідження за найперспективнішими сучасними напрямами, щорічно проводиться науково-технічна конференція "Фізичні процеси та поля в технічних і біологічних об`єктів", яка в минулому році набула статус міжнародної.