Олімпіада “Комп’ютерні системи та мережі”

 



Олімпіада проводиться за підтримки



 

Результати особистого заліку ІІ туру олімпіади

«Комп’ютерні системи та мережі» зі спеціальності «Комп’ютерна інженерія»

Місце проведення: Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

 

ПІП

Бал

ВНЗ

Місце

Карабаш Євгеній Олександрович

89

КрНУ ім. М. Остроградського

1

Михайліченко Ігор Володимирович

74

ХНУРЕ

2

Козачков Владислав Георгійович

72

ОНУ ім. І.І. Мечникова

2

Гедеон Томас Степанович

69

ДВНЗ УжНУ

3

Амарій Анатолій Миколайович

65

ЧНУ ім Ю. Федьковича

3

Серіков Антон Ігорович

65

ХНУРЕ

3

Порошенко АнтонІгорович

64

ХНУРЕ

4

Іванцов Олександр Дмитрович

64

ХНУРЕ

4

Белзюк Марія Степанівна

64

ЧНУ ім Ю. Федьковича

4

Яворський Євгеній Юрійович

64

ОНУ ім. І.І. Мечникова

4

Казьміна Дарина Радіонівна

60

ХНУРЕ

5

Жевагін Артем Андрійович

60

ДВНЗ УжНУ

5

Муратов Вадим Євгенович

59

ХНУРЕ

6

Базавлук Дмитро Сергійович

57

КрНУ ім. М. Остроградського

 

Лисенко Антон Сергійович

56

ДНУЗТ ім. В. Лазаряна

 

Кравченко Світлана Андріївна

55

КрНУ ім. М. Остроградського

 

Спрун Олександр Павлович

55

СумДУ

 

Зданєкін Богдан Миколайович

54

КрНУ ім. М. Остроградського

 

Пензеник Андрій Андріянович

52

ДВНЗ УжНУ

 

Буцій Роман Андрійович

52

ТНТУ ім. І. Пулюя

 

Ладіков Михайло Юрійович

52

ПНТУ ім. Ю.Кондратюка

 

Воробйов Олександр Сергійович

52

КрНУ ім. М. Остроградського

 

Олійник Дмитро Андрійович

51

ДНУЗТ ім. В. Лазаряна

 

Копитько Артем Володимирович

51

ОНУ ім. І.І. Мечникова

 

Мічак Андрій Вікторович

50

НУБіП України

 

Мороз Едуард Вадимович

49

СумДУ

 

Склянчук Олександр Миколайович

48

Луцький НТУ

 

Богданов Ігор Сергійович

48

Херсонський НТУ

 

Стеценко Дмитро Володимирович

48

СумДУ

 

Ізотов Дмитро Ігорович

47

КНУ ім. Траса Шевченка

 

Ілюшик Роман Сергійович

46

Луцький НТУ

 

Малигін Богдан Ігорович

46

НТУ ХПІ

 

Левченко Ярослав Сергійович

46

Херсонський НТУ

 

Ольшевський Олег Вадимович

43

Луцький НТУ

 

Барабаш Валентин Валентинович

43

ДНУЗТ ім. В. Лазаряна

 

Фоменко Дмитро Андрійович

42

НТУ ХПІ

 

Гамаюнов Нікіта Дмитрович

41

НУБіП України

 

Мосін Дмитро Олександрович

41

ДВНЗ КНУ

 

Волоський Володимир Петрович

41

ТНТУ ім. І. Пулюя

 

Бєліков Даніїл Юрієвич

38

ДВНЗ ДНТУ

 

Конопницький Михайло Олександрович

33

ЧНУ ім Ю. Федьковича

 

Загоруйко Іван Валерійович

33

КрНУ ім. М. Остроградського

 

Кужіль Павло Миколайович

32

ТНТУ ім. І. Пулюя

 

Шванік Сергій Михайлович

32

ННППУ УІПА

 

Кошелев Вадим Вадимович

31

ННППУ УІПА

 

Басов Богдан Володимирович

30

ДВНЗ ДНТУ

 

Мартинюк Врлодимир Анатолійович

30

ДВНЗ КНУ

 

Дубовик Олександр Юрійович

30

ЧНУ ім Ю. Федьковича

 

Омельченко Дмитро Іванович

29

ДВНЗ КНУ

 

Ванда Владислав Юрійович

29

ННППУ УІПА

 

Кікачеішвілі Богдан Сергійович

27

ДВНЗ КНУ

 

Новіченко Анатолій Сергійович

25

ННППУ УІПА

 

 

Файли для скачування :

Посилання на фото (17-19 квітня 2019 р.)

Завдання 2017   Завдання 2018   Завдання 2019 

 

Add new comment