water essay beowulf research paper purchase an essay online best dissertation editing service critical thinking moore doctoral thesis kentucky

Відкриття нової лабораторії кафедри

    IT-компанія Riversoft і кафедра комп’ютерних та інформаційних систем (КІС) на чолі з Луговим Анатолієм Васильовичем відтепер стають офіційними партнерами на шляху до розвитку сфери інформаційних технологій міста Кременчука. Головною метою партнерства є покращення інфраструктури та розширення можливостей для більш повноцінного та якісного навчання молодих IT-спеціалістів. 

    Для безпосередньої реалізації мети партнерства за фінансування компанії Riversoft на базі КрНУ ім. Михайла Остроградського аудиторія 2301 була обновлена та облаштована  усім необхідним сучасним обладнанням. Таке розширення технічних можливостей дозволить покращити навчальний процес майбутніх спеціалістів, а також надасть змогу напрацьовувати практичні навички в умовах роботи в реальній IT-компанії. 

    В числі заходів, направлених на розвиток професіональних навичок, заплановані:

    • Учбова практика для учнів старших курсів.

    • Літнє стажування в компанії Riversoft для учнів старших курсів.

    • Проведення заходів, що сприяють професіональному розвитку.

    • Можливість подальшого працевлаштування випускників кафедри КІС в компанію Riversoft.

    Обидві сторони очікують на кропітку, але плодотворну співпрацю задля покращення ситуації на ринку інформаційних технологій та вагомого вкладу в майбутнє.

Add new comment