windows server 2003 research paper vanet master thesis bipolar research paper django resume file upload reader response essay methodology dissertation help

Новорічні програми від студентів для старих та малих

Вже декілька років поспіль студенти нашого університету вітають дітей з Кременчуцької школи-інтернату ім. А.С.Макаренка з Новорічними святами. Цьго року творчими силами  Арт-клубу «Студент» також було підготовлено святкову програму і подарунки для дітей. І 22.12 до актової зали інтернату завітали Дід Мороз і Снігуронька із загадками та іграми, танцюристи та вокалісти наших Народних колективів «На межі поміж» і «Домінанта», веселі гноми, яких «виростив» театр-студія «Лілея» майже годину створювали гарний настрій дітям, водили з ними хороводи і роздавали цукерки.

А 25.12 майже у тому ж складі своїми творчими доробками студенти внесли радістну нотку у настрій літніх людей-ветеранів, що перебувають на оздоровленні в Кременчуцькому госпіталі для ветеранів. Наші студенти із захватом не тільки самі співали пісень, а і активно шукали талановитих глядачів, які охоче підспівували. Заохочували і старих і малих відгадувати загадки і грати в ігри, тому і заслужили гарячі оплески.

Add new comment